Hírek/Főoldal : A Megyei II. osztály hétvégéje

A Megyei II. osztály hétvégéje

2015.04.14. 14:36

Ez történt a 22.fordulóban.

Békésszentandrási HMSE—Battonyai TK 1—4 (0—2)

Megyei I. osztályú labdarúgó-mérkőzés. Békésszentandrás, 200 néző. V.: Pataki. Békésszentandrás: Légrádi — Kovács N. (Taskó), Balogh M., Sonkoly, Bobvos, Lovas A., Bencsik A. (Kis P.), Rácz A. (Kiss T.), Lós, Tóth A. (Bagi), Virág. Edző: Varga László. Battonya: Sárközi — Erdélyi, Molnár R., Árgyelán, Balla, Kukula T., Putnoki, Liszkai (Szabó B.), Pajkó (Vezér), Kolozsi (Almádi), Podina. Edző: István András. Kiállítva: Bobvos (rátaposott az ellenfél lábára) 37. percben. G.: Virág a 65., ill. Liszkai a 7., a 68., Podina a 20., Kis P. a 75. percben. Jó: Sonkoly, Lovas, Lós, Virág, ill. az egész csapat.

Varga László: — Többre vagyunk hivatottak, sajnos most a szerencse is elpártolt tőlünk. István András: — A mai csapatjátékunkkkal rászolgáltunk a győzelemre. Elismerésem a fiúknak.
V. L.

Sarkadi KLE—Csorvás SK 3—1 (0—0)

Gyula, 100 néző. V.: Sándor I. Kiállítva: Kocsis J. (Csorvás, második sárga lap után) a 67. percben. G.: Szabó Zs. a 47., Kurta László az 55., Molnár J. G. a 70., ill. Ivanics a 89. percben. Jó: Szabó Zs., Bende, Iszáka I., Cseke, ill. Babinyecz, Simon N., Andrékó.

Kocsis Zoltán: — Az első félidőben is meg voltak a helyzeteink, de nem sikerült érvényesíteni őket. A második elején lőtt gól után uraltuk a mezőnyt. Zsiga Róbert: — Megérdemelt hazai győzelem. Az első félidőben tartottuk magunkat, de a másodikban kiütközött a különbség. Más célokért küzdünk.
Kovácsné Tankó Edit

Dombegyház NSE—Újkígyós FC 0—0

Dombegyház, 80 néző. V.: Kovács A. Jó: Gál, Talpai, Mladonyiczki, Zámbori, ill. Séllei, Gyaraki, Kovács, Kun.

Ménesi Róbert: — Ahhoz, hogy mérkőzést nyerjünk, nem elég, ha csak a csapat fele koncentrál. Zsiros György: — Nagy iramú mérkőzést játszottunk egy nagyon stabil csapat ellen. Elöl nagyobb összpontosítással akár nyerhettünk is volna.
M. R.

Sarkadkeresztúri SE—Kétegyháza SE 5—0 (2—0)

Méhkerék, 70 néző. V.: Telek. G.: Molnár M. a 11., a 16., a 62., Zsoldos az 51., Rácz Gy. a 82. percben. Jó: Zsoldos (a mezőny legjobbja), Molnár M., Csotye, Sárközi, ill.

Gurzó Sándor: — Minden csapatrészben felülmúltuk ellenfelünket és végre kihasználtuk a helyzeteinket. Bélteki János: — A győzelmet jobban akaró csapat még ilyen arányban is megérdemelten nyert.
Csávás Lajos

Mezőberényi FC—Elek LE 1—2 (1—1)

Mezőberény, 130 néző. V.: Kundla. Kiállítva: Adamik T. (Mezőberény, megütötte az ellenfelét) a 83., ill. Oláh T. (Elek, hátulról felrúgta ellenfelét) a 72. percben. G.: Adamik D. a 40., ill. Gál a 22., Kacsala a 82. percben. Jó: Zsiga, Adami., Kanó, Szűcs Zs., ill. az egész csapat.

Mazán Zoltán: — Nagyot küzdöttünk és felvettük a harcot a jól játszó ellenféllel szemben. Kis szerencsével az egyik pontot itthon tarthattuk volna, de a játékvezető döntései részben befolyásolták a mérkőzés alakulását. Kis László: — Csapatként küzdöttünk egy jó mérkőzésen. Megérdemelten szereztük meg a győzelmet a jól játszó hazai csapat ellen.
Berner Ádám

Csanádapácai EFC—Lőkösháza KSK 0—4 (0—4)

Csanádapáca, 70 néző. V.: Krisán. G.: Susánszki az 1., Mittnacht a 27., a 45., Varga L. a 43. percben. Jó: Mag, Elekes, ill. az egész csapat.

Zsadány Sándor: — Elismerésem a Lőkösházának, remélem odaérnek a dobogóra! Domsik Tibor: — Helyzeteink minimális részét kihasználva, jó játékkal megérdemelten vittük el a három pontot.
Sz.P.

Békéscsabai MÁV SE—Okány KSK 0—1 (0—0)

Békéscsaba, 100 néző. V.: Korbely. Kovács T. az 58. percben. Jó: Walfisch, ill. Gróh, Papp Cs., Bakucz, Kovács T., Nikula.

Braun Attila: — Ha az ellenfelünk nem hajlandó öngólt lőni, akkor legalább a játékvezetők ajándékozhatnának néhány tizenegyest, hogy végre gólt szerezhessünk. Cserháti István: — Olyan meccs volt, amire számítottam: mindkét csapat biztonságos védekezésből próbált támadásokat indítani. Mindkét oldalnak megvoltak a helyzetei, nekünk egyet sikerült értékesítenünk.
P. M.

Bucsa SE—Vésztői SE 0—1 (0—1)

Bucsa, 250 néző. V.: Benyovszki. G.: Vámos I. A. a 24. percben. Jó: Lázók, ill. Balázs, Pilán, Pap Zs., Csikós, id. Vámos A.

Bujdosó Attila: — Egy gól és más semmi. Horváth Péter: — Kicsit tartalékosan, de nagyon nagy küzdeni akarással, és helyenként szép játékkal — már amit a pálya talaja ha engedett — sikerült elvinni a három pontot Bucsáról. Elismerésem a fiúknak az egész mérkőzésen a hozzáállásért.
Nagy Ferenc

Ifjúságiak: Békésszentandrás—Battonya 4—0, Sarkad—Csorvás 3—1, Dombegyház—Újkígyós 3—2, Sarkadkeresztúr—Kétegyháza 1—4, Mezőberény—Elek 5—1, Csanádapáca—Lőkösháza 6—2, Békéscsabai MÁV—Okány 2—0, Bucsa—Vésztő 7—3.

Még nincs hozzászólás.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.

Tartalom

Kalandok, szórakozás, jó társaság, lovak; SZEREPJÁTÉK!    *****    **A legújabb magyarországi mémes oldal. Ismerd meg most!Oszd, lájkold!** Nevess, szórakozz, kattints ide! Ne unatkozz!*    *****    Nézz élõ live filmet gportalon! 0-24-ben! Klikk ide! Filmek élõ live!!!!!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!