Hírek/Főoldal : A Megyei II. osztály hétvégéje

A Megyei II. osztály hétvégéje

2015.04.14. 14:36

Ez történt a 22.fordulóban.

Békésszentandrási HMSE—Battonyai TK 1—4 (0—2)

Megyei I. osztályú labdarúgó-mérkőzés. Békésszentandrás, 200 néző. V.: Pataki. Békésszentandrás: Légrádi — Kovács N. (Taskó), Balogh M., Sonkoly, Bobvos, Lovas A., Bencsik A. (Kis P.), Rácz A. (Kiss T.), Lós, Tóth A. (Bagi), Virág. Edző: Varga László. Battonya: Sárközi — Erdélyi, Molnár R., Árgyelán, Balla, Kukula T., Putnoki, Liszkai (Szabó B.), Pajkó (Vezér), Kolozsi (Almádi), Podina. Edző: István András. Kiállítva: Bobvos (rátaposott az ellenfél lábára) 37. percben. G.: Virág a 65., ill. Liszkai a 7., a 68., Podina a 20., Kis P. a 75. percben. Jó: Sonkoly, Lovas, Lós, Virág, ill. az egész csapat.

Varga László: — Többre vagyunk hivatottak, sajnos most a szerencse is elpártolt tőlünk. István András: — A mai csapatjátékunkkkal rászolgáltunk a győzelemre. Elismerésem a fiúknak.
V. L.

Sarkadi KLE—Csorvás SK 3—1 (0—0)

Gyula, 100 néző. V.: Sándor I. Kiállítva: Kocsis J. (Csorvás, második sárga lap után) a 67. percben. G.: Szabó Zs. a 47., Kurta László az 55., Molnár J. G. a 70., ill. Ivanics a 89. percben. Jó: Szabó Zs., Bende, Iszáka I., Cseke, ill. Babinyecz, Simon N., Andrékó.

Kocsis Zoltán: — Az első félidőben is meg voltak a helyzeteink, de nem sikerült érvényesíteni őket. A második elején lőtt gól után uraltuk a mezőnyt. Zsiga Róbert: — Megérdemelt hazai győzelem. Az első félidőben tartottuk magunkat, de a másodikban kiütközött a különbség. Más célokért küzdünk.
Kovácsné Tankó Edit

Dombegyház NSE—Újkígyós FC 0—0

Dombegyház, 80 néző. V.: Kovács A. Jó: Gál, Talpai, Mladonyiczki, Zámbori, ill. Séllei, Gyaraki, Kovács, Kun.

Ménesi Róbert: — Ahhoz, hogy mérkőzést nyerjünk, nem elég, ha csak a csapat fele koncentrál. Zsiros György: — Nagy iramú mérkőzést játszottunk egy nagyon stabil csapat ellen. Elöl nagyobb összpontosítással akár nyerhettünk is volna.
M. R.

Sarkadkeresztúri SE—Kétegyháza SE 5—0 (2—0)

Méhkerék, 70 néző. V.: Telek. G.: Molnár M. a 11., a 16., a 62., Zsoldos az 51., Rácz Gy. a 82. percben. Jó: Zsoldos (a mezőny legjobbja), Molnár M., Csotye, Sárközi, ill.

Gurzó Sándor: — Minden csapatrészben felülmúltuk ellenfelünket és végre kihasználtuk a helyzeteinket. Bélteki János: — A győzelmet jobban akaró csapat még ilyen arányban is megérdemelten nyert.
Csávás Lajos

Mezőberényi FC—Elek LE 1—2 (1—1)

Mezőberény, 130 néző. V.: Kundla. Kiállítva: Adamik T. (Mezőberény, megütötte az ellenfelét) a 83., ill. Oláh T. (Elek, hátulról felrúgta ellenfelét) a 72. percben. G.: Adamik D. a 40., ill. Gál a 22., Kacsala a 82. percben. Jó: Zsiga, Adami., Kanó, Szűcs Zs., ill. az egész csapat.

Mazán Zoltán: — Nagyot küzdöttünk és felvettük a harcot a jól játszó ellenféllel szemben. Kis szerencsével az egyik pontot itthon tarthattuk volna, de a játékvezető döntései részben befolyásolták a mérkőzés alakulását. Kis László: — Csapatként küzdöttünk egy jó mérkőzésen. Megérdemelten szereztük meg a győzelmet a jól játszó hazai csapat ellen.
Berner Ádám

Csanádapácai EFC—Lőkösháza KSK 0—4 (0—4)

Csanádapáca, 70 néző. V.: Krisán. G.: Susánszki az 1., Mittnacht a 27., a 45., Varga L. a 43. percben. Jó: Mag, Elekes, ill. az egész csapat.

Zsadány Sándor: — Elismerésem a Lőkösházának, remélem odaérnek a dobogóra! Domsik Tibor: — Helyzeteink minimális részét kihasználva, jó játékkal megérdemelten vittük el a három pontot.
Sz.P.

Békéscsabai MÁV SE—Okány KSK 0—1 (0—0)

Békéscsaba, 100 néző. V.: Korbely. Kovács T. az 58. percben. Jó: Walfisch, ill. Gróh, Papp Cs., Bakucz, Kovács T., Nikula.

Braun Attila: — Ha az ellenfelünk nem hajlandó öngólt lőni, akkor legalább a játékvezetők ajándékozhatnának néhány tizenegyest, hogy végre gólt szerezhessünk. Cserháti István: — Olyan meccs volt, amire számítottam: mindkét csapat biztonságos védekezésből próbált támadásokat indítani. Mindkét oldalnak megvoltak a helyzetei, nekünk egyet sikerült értékesítenünk.
P. M.

Bucsa SE—Vésztői SE 0—1 (0—1)

Bucsa, 250 néző. V.: Benyovszki. G.: Vámos I. A. a 24. percben. Jó: Lázók, ill. Balázs, Pilán, Pap Zs., Csikós, id. Vámos A.

Bujdosó Attila: — Egy gól és más semmi. Horváth Péter: — Kicsit tartalékosan, de nagyon nagy küzdeni akarással, és helyenként szép játékkal — már amit a pálya talaja ha engedett — sikerült elvinni a három pontot Bucsáról. Elismerésem a fiúknak az egész mérkőzésen a hozzáállásért.
Nagy Ferenc

Ifjúságiak: Békésszentandrás—Battonya 4—0, Sarkad—Csorvás 3—1, Dombegyház—Újkígyós 3—2, Sarkadkeresztúr—Kétegyháza 1—4, Mezőberény—Elek 5—1, Csanádapáca—Lőkösháza 6—2, Békéscsabai MÁV—Okány 2—0, Bucsa—Vésztő 7—3.

Még nincs hozzászólás.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.

Tartalom

Magyarország egyetlen Olicity és legaktívabb Arrow rajongói oldala! Minden infó az aktuális 6. évadról és egyéb finomság    *****    Megjelent a The Sims 4 legújabb kiegészítõje, a Laundry Stuff Pack. Vajon megéri megvenni? Derítsd ki Te magad!    *****    Állatok - Könyvek - Zene - HobbiZoona Blog - Állatok - Könyvek - Zene - HobbiZoona Blog - Állatok - Könyvek - Zene -Katt    *****    Lépj be a lovak csodálatos világába! Nevelj te is nálunk! KATT KATT KATT KATT    *****    Nem lehet saját lovad? Nevelj virtuálisan ITT! Nevelj, versenyezz, licitálj szebbnél szebb lovakra!    *****    -Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Naptár,Design!-    *****    The Resident - A kórházi drámasorozat január 21-én indul Matt Czuchry és Emily VanCamp fõszereplésével! Nézzetek be!    *****    Mindenféle kérdésedre õszinte választ kaphatsz a valódi Kérdõasztrológia segítségével.    *****    Részletes személyiség és sors analízis / születési horoszkóp / ajándék 3 év elõrejelzéssel. Most érdemes ide látogatni!!    *****    Ha diplomás asztrológust keresel, aki BECSÜLET KASSZÁS alapon ad tanácsot és INGYEN OKTAT, akkor keress bizalommal!    *****    A BIOTÉRKÉP AZ IGAZI KARMA! MEGMUTATJA PONTOSAN,MILYEN FELADATTAL SZÜLETTÉL.EGY PRÓBÁT MEGÉR. SOK SEGÍTSÉG MINDEN NAP!!!    *****    Megnyitott a madárvendéglõ! Gyertek vendégségbe ti is Mályvához és Pipitérhez! Irány a Mesetár!    *****    Megnyitottam cikkes, véleményes blogomat! Sok-sok érdekes bejegyzéssel várlak naponta, ne hagyd ki! - Alice    *****    Sztárokról és idolokról írok,ajánlókat hozok,tippeket és tageket osztok meg veletek!Nézz be egy blogkóros lány oldalára!    *****    Az igazi karma a horoszkópodban a Felszálló holdcsomópont,a Chiron,a Lilith (Fekete Hold),Rendeld meg most!Várlak, katt!    *****    családi adókedvezmény 2018 nyomtatvány letöltés, feltételek tudnivalók    *****    Rendelj születési horoszkópot és 3 év elõrejelzés ajándékba a tiéd. Ne feledd a horoszkóp a lélek tükre,bele kell nézni!    *****    családi pótlék utalás 2018 - csp utalás - utalás idõpontja 2018 - családi pótlék kifizetések !    *****    Ismerd meg az Olicity párost! Minden a Zöld Íjász címû sikersorozat imádott szerelmespárjáról! Mindennap friss!    *****    SZEREPJÁTÉK! Ha aktív oldalon szeretnél játszani, nézz be és légy része egy egyedi történetnek! Csatlakozz!