Hírek/Főoldal : A Megyei II. osztály hétvégéje

A Megyei II. osztály hétvégéje

2015.03.31. 12:50

A 20. forduló mérkőzései.

Kétegyháza SE—Elek LE 2—4 (2—0)

Megyei II. osztályú labdarúgó-mérkőzés. Kétegyháza, 100 néző. V.: Telek. Kétegyháza: Urbán — Ottlakán, Számel, Bukor, Szabó Zs. (Balázs), Veder, Kasznár (Rádai), Papp J. (Lengyel), Csobán, Kajári L., Kotroczó. Edző: Bélteki János: Elek: Szabó R. — Márk (Oláh), Kormányos (Málik), Gál, Szentgáli, Gyulai, Rostás, Fettik (Bányai), Kacsala, Kopács, Kardos (Zsombori). Edző: Kis László. Kiállítva: Ottlakán (Kétegyháza, második sárga lap után) az 57. percben. G.: Kotroczó a 15., Kajári (11-esből) a 42., ill. Kardos (11-esből) az 58., a 69., Kacsala a 64., Kormányos a 67. percben. Jó: az egész csapat, ill. az egész csapat.

Bélteki János: — Az egész csapat odatette magát, az első félidő után szünet után megérdemelten vezettünk egy vitatható tizenegyes és egy kiállítás megpecsételte a sorsunkat. Kis László: — Jobban bírtuk a második félidőben.
B. J.

Sarkadkeresztúri SE—Battonyai TK 1—2 (1—0)

Méhkerék, 70 néző. V.: Pap. G.: Rácz Gy. a 15., ill. Kovács Zs. a 70., Putnoki a 77. percben. Jó: Sárközi, Csotye, ill. az egész csapat.
Gurzó Sándor: — A nagy szélben irreális volt a játék, a szerencsésebb nyert. István András: — Az első félidőben a Keresztúr megérdemelten vezetett, a másodikban nagy fölényben játszottunk, sok helyzetet kidolgoztunk és megérdemelten nyertünk.
Csávás Lajos

Mezőberényi FC–Vésztői SE 2—0 (0—0)
Mezőberény, 50 néző. V.: Belicza. G.: Petneházi a 58., Zsiga a 71. percben. Jó: Toldi, Tóth, Zsiga, Burai K., Petneházi, ill. Mezger, Pilán.
Mazán Zoltán: - Azt játszottuk, amit megbeszéltünk. Óriási akarással futballoztunk és a második félidei játékunkkal rászolgáltunk a győzelemre. Horváth Péter: - A Mezőberény jobban akarta a győzelmet.
Berner Ádám

Csanádapácai EFC—Békésszentandrási HMSE 1—2 (0—1)
Csanádapáca, 60 néző. V.: Juhász. G.: Hrobár R. (11-esből) a 48., ill. Sonkoly (11-esből) a 23., Virág a 74. percben. Jó: Szemenyei, Kovács K., Elekes, Csende, ill. Szabó M., Lovas A., Virág, Lós.
Zsadány Sándor: — Nem érdemeltünk vereséget. Varga László: — Gyengébb játékot is mutatva megérdemelten hoztuk el a három pontot.
Szikora Pál

Békéscsabai MÁV SE—Dombegyház NSE 0—4 (0—2)
Békéscsaba, 70 néző. V.: Hanyecz B. G.: Plástyik a 23., 11-esből a 28., a 69., Zámbori a 83. percben. Jó: Tóth M., ill. Mladonyiczki, Gál, Zámbori, Plástyik.
Braun Attila: — Bízunk benne, hogy ősszel megszerzett pontjaink elegendőek lesznek a bennmaradáshoz. Ménesi Róbert: — Teljes mértékben megérdemelt győzelmet arattunk.
P. M.

Sarkadi KLE—Okány KSK 1—0 (0—0)
Gyula, 130 néző. V.: Szokola. G.: Deák az 58. percben. Jó: Kurta Lajos, Labodár, Deák, Tokaji, ill. Zsigovics, Bihari, Varjú, Nagy K.
Kocsis Zoltán: — Két jól felkészített csapat játszott egymással, kis szerencsével itthon tartottuk a három pontot. Cserháti István: — Ma a jobban játszó csapat veszített. Lényegesen több helyzetünk volt, amivel sajnos nem tudtunk élni.
Kovácsné Tankó Edit

Bucsa SE—Csorvás SK 5—0 (1—0)
Bucsa, 100 néző. V.: Kocsondi. G.: Lázók S. a 15., Bujdosó a 50., Bányai a 61., a 69., Mata a 80. percben. Jó: Komróczki, Bányai, Vámos, Csurka Zs., Homoki, ill. Samu, Simon N.
Bujdosó Attila: — Az előjelek alapján nehezebb mérkőzésre számítottam, de a második félidei helyzetkihasználásunknak köszönhetően megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Zsiga Róbert, Tárnyik Tibor: — A második gól után szétesett a csapat, rengeteget hibáztunk. Remélem, hogy jókor jött a pofon. Megérdemelt hazai győzelem
Nagy Ferenc

Lőkösháza KSK—Újkígyós FC 3—2 (3—1)
Lőkösháza, 150 néző. V.: Viczián. Kiállítva: Szűcs (Lőkösháza), Gyaraki (Újkígyós, kakaskodásért) mindkettő a 70. percben. G.: Balázs a 10., Susánszki a 30., Varga L. a 39., ill. Horváth Z. (11-esből) a 15., Gyaraki (11-esből) a 68. percben. Jó: Rakonczai, Balázs, Becsei, Balogh, Susánszki, ill. Szabó D., Séllei, Szalai, Rövid.
Domsik Tibor: — Remek első félidőt után felejthető második. Zsiros György: — Furcsa előzmények után, remek, hajtós mérkőzést játszottunk. A cserék egy része nem taktikai jellegű volt. Jó játékvezetés.
Varga István

Ifjúságiak: Mezőberény—Vésztő 3—2, Csanádapáca—Békésszentandrás 1—6, Sarkadkeresztúr—Battonya 4—3, Békéscsabai MÁV—Dombegyház 3—2, Kétegyháza—Elek 0—4, Lőkösháza—Újkígyós 2—0, Bucsa—Csorvás 5—3, Sarkad—Okány 3—2.

Még nincs hozzászólás.
Csak regisztrált felhasználók írhatnak hozzászólást.

Tartalom

Kalandok, szórakozás, jó társaság, lovak; SZEREPJÁTÉK!    *****    **A legújabb magyarországi mémes oldal. Ismerd meg most!Oszd, lájkold!** Nevess, szórakozz, kattints ide! Ne unatkozz!*    *****    Nézz élõ live filmet gportalon! 0-24-ben! Klikk ide! Filmek élõ live!!!!!    *****    SELENA GOMEZ MAGYARORSZÁG - TUDJ MEG TÖBBET SELENA GOMEZ MAGÁNÉLETÉRÕL, SZERELMÉRÕL, CSALÁDJÁRÓL, KARRIERÉRÕL!    *****    HA TE IS IMÁDOD A ZÖLD ÍJÁSZ VILÁGSIKERÛ SOROZAT ELBÛVÖLÕ SZERELMESPÁRJÁT AKKOR ITT A HELYED! MAGYAR OLICITY SITE    *****    The Vampire Diaries & The Originals szerepjáték - ha kedveled a sorozatokat és írni is szeretsz, ne habozz!    *****    Rendhagyó kedvezményt ajánlok Nektek, Te monhatod meg, hogy mi legyen az ára. Pl.: Születési, párkapcsoklati, horoszkóp.    *****    KÖNYVismertetõk, kötelezõ olvasmányok    *****    BOOKFANCLUB -> A könyvek birodalma elvezet a képzelet csendes világába!<<-BOOKFANCLUB    *****    Ingyenes, korlátlan képfeltöltés!!! www.kepfeltolto.eu    *****    Autista - Állatbarát - Homoszexuális - Intelligens - Kívülálló - Mûvészlélek - Segítõkész - Toleráns    *****    Portálépítés és portáldíszítés kezdõknek és haladóknak! Rengetek leírás, JavaScriptek , CSS ,HTML kódok,Design!    *****    HAT ÉVE ONLINE! - LÁTOGASS EL MAGYARORSZÁG EGYETLEN MÛKÖDÕ SELENA GOMEZZEL FOGLALKOZÓ OLDALÁRA! - HAT ÉVE ONLINE!    *****    A SZULTÁNA: HÍREK - KÉPEK - SOROZATISMERTETÕK - TÖRTÉNELMI INFÓK - ÉRDEKESSÉGEK MINDEN MENNYISÉGBEN A SOROZATRÓL    *****    Bûbájos boszorkák - Charmed - Extrák - Érdekességek - Cikkek - Interjúk - Bûbájos boszorkák - Charmed - Charmed -Játékok    *****    Itt a nyár! Kivirágzott a mályva és a pipitér! Hogy mit szólt ehhez a két virágmanó? Gyere, és olvasd el a Mesetárban!    *****    STITCHERS - Magyarország egyetlen oldala a természetfeletti krimi-drámasorozatról! A Stitchers sorozatot megéri nézni!    *****    Nézz Élõ live filmet gportalon. Klikk klikk klikk.    *****    Gréti. 23. Egyetemista. Chevelle. Rap. Jégkorong. Ottawa Senators. Jean-GabrielPageau. Írás. Olvasás. Blog. (:    *****    Élõ live mozifilmek. Ha szereted a filmeket, sorozatokat, meséket akkor itt a helyed!