BATTONYAI TK Honlap
Fejléc

TAO pályázat 2020-21

A 2020-21-es TAO pályázat Sport fejlesztési programja és a jóváhagyó határozat megtekinthető a Dokumentumok/Pályázatok cím alatt.

Kétegyháza SE—Elek LE 2—4 (2—0)

Megyei II. osztályú labdarúgó-mérkőzés. Kétegyháza, 100 néző. V.: Telek. Kétegyháza: Urbán — Ottlakán, Számel, Bukor, Szabó Zs. (Balázs), Veder, Kasznár (Rádai), Papp J. (Lengyel), Csobán, Kajári L., Kotroczó. Edző: Bélteki János: Elek: Szabó R. — Márk (Oláh), Kormányos (Málik), Gál, Szentgáli, Gyulai, Rostás, Fettik (Bányai), Kacsala, Kopács, Kardos (Zsombori). Edző: Kis László. Kiállítva: Ottlakán (Kétegyháza, második sárga lap után) az 57. percben. G.: Kotroczó a 15., Kajári (11-esből) a 42., ill. Kardos (11-esből) az 58., a 69., Kacsala a 64., Kormányos a 67. percben. Jó: az egész csapat, ill. az egész csapat.

Bélteki János: — Az egész csapat odatette magát, az első félidő után szünet után megérdemelten vezettünk egy vitatható tizenegyes és egy kiállítás megpecsételte a sorsunkat. Kis László: — Jobban bírtuk a második félidőben.
B. J.

Sarkadkeresztúri SE—Battonyai TK 1—2 (1—0)

Méhkerék, 70 néző. V.: Pap. G.: Rácz Gy. a 15., ill. Kovács Zs. a 70., Putnoki a 77. percben. Jó: Sárközi, Csotye, ill. az egész csapat.
Gurzó Sándor: — A nagy szélben irreális volt a játék, a szerencsésebb nyert. István András: — Az első félidőben a Keresztúr megérdemelten vezetett, a másodikban nagy fölényben játszottunk, sok helyzetet kidolgoztunk és megérdemelten nyertünk.
Csávás Lajos

Mezőberényi FC–Vésztői SE 2—0 (0—0)
Mezőberény, 50 néző. V.: Belicza. G.: Petneházi a 58., Zsiga a 71. percben. Jó: Toldi, Tóth, Zsiga, Burai K., Petneházi, ill. Mezger, Pilán.
Mazán Zoltán: - Azt játszottuk, amit megbeszéltünk. Óriási akarással futballoztunk és a második félidei játékunkkal rászolgáltunk a győzelemre. Horváth Péter: - A Mezőberény jobban akarta a győzelmet.
Berner Ádám

Csanádapácai EFC—Békésszentandrási HMSE 1—2 (0—1)
Csanádapáca, 60 néző. V.: Juhász. G.: Hrobár R. (11-esből) a 48., ill. Sonkoly (11-esből) a 23., Virág a 74. percben. Jó: Szemenyei, Kovács K., Elekes, Csende, ill. Szabó M., Lovas A., Virág, Lós.
Zsadány Sándor: — Nem érdemeltünk vereséget. Varga László: — Gyengébb játékot is mutatva megérdemelten hoztuk el a három pontot.
Szikora Pál

Békéscsabai MÁV SE—Dombegyház NSE 0—4 (0—2)
Békéscsaba, 70 néző. V.: Hanyecz B. G.: Plástyik a 23., 11-esből a 28., a 69., Zámbori a 83. percben. Jó: Tóth M., ill. Mladonyiczki, Gál, Zámbori, Plástyik.
Braun Attila: — Bízunk benne, hogy ősszel megszerzett pontjaink elegendőek lesznek a bennmaradáshoz. Ménesi Róbert: — Teljes mértékben megérdemelt győzelmet arattunk.
P. M.

Sarkadi KLE—Okány KSK 1—0 (0—0)
Gyula, 130 néző. V.: Szokola. G.: Deák az 58. percben. Jó: Kurta Lajos, Labodár, Deák, Tokaji, ill. Zsigovics, Bihari, Varjú, Nagy K.
Kocsis Zoltán: — Két jól felkészített csapat játszott egymással, kis szerencsével itthon tartottuk a három pontot. Cserháti István: — Ma a jobban játszó csapat veszített. Lényegesen több helyzetünk volt, amivel sajnos nem tudtunk élni.
Kovácsné Tankó Edit

Bucsa SE—Csorvás SK 5—0 (1—0)
Bucsa, 100 néző. V.: Kocsondi. G.: Lázók S. a 15., Bujdosó a 50., Bányai a 61., a 69., Mata a 80. percben. Jó: Komróczki, Bányai, Vámos, Csurka Zs., Homoki, ill. Samu, Simon N.
Bujdosó Attila: — Az előjelek alapján nehezebb mérkőzésre számítottam, de a második félidei helyzetkihasználásunknak köszönhetően megérdemelten tartottuk itthon a három pontot. Zsiga Róbert, Tárnyik Tibor: — A második gól után szétesett a csapat, rengeteget hibáztunk. Remélem, hogy jókor jött a pofon. Megérdemelt hazai győzelem
Nagy Ferenc

Lőkösháza KSK—Újkígyós FC 3—2 (3—1)
Lőkösháza, 150 néző. V.: Viczián. Kiállítva: Szűcs (Lőkösháza), Gyaraki (Újkígyós, kakaskodásért) mindkettő a 70. percben. G.: Balázs a 10., Susánszki a 30., Varga L. a 39., ill. Horváth Z. (11-esből) a 15., Gyaraki (11-esből) a 68. percben. Jó: Rakonczai, Balázs, Becsei, Balogh, Susánszki, ill. Szabó D., Séllei, Szalai, Rövid.
Domsik Tibor: — Remek első félidőt után felejthető második. Zsiros György: — Furcsa előzmények után, remek, hajtós mérkőzést játszottunk. A cserék egy része nem taktikai jellegű volt. Jó játékvezetés.
Varga István

Ifjúságiak: Mezőberény—Vésztő 3—2, Csanádapáca—Békésszentandrás 1—6, Sarkadkeresztúr—Battonya 4—3, Békéscsabai MÁV—Dombegyház 3—2, Kétegyháza—Elek 0—4, Lőkösháza—Újkígyós 2—0, Bucsa—Csorvás 5—3, Sarkad—Okány 3—2.